Producenci
Soundbar Samsung HW-S701D/EN (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | OGG WAV AIFF ALAC FLAC MP3 ACC |
| Funkcja dźwięku SpaceFit | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Q-Symphony | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii Subwoofera | 28 W |
| Zużycie energii soundbaru | 18 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 890 mm |
| Głębokość produktu | 39,9 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 30,2 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 20,5 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 6 kg |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 35,3 cm |
| Waga panelu głośnikowego | 1 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 272 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,2 kg |
| Szerokość opakowania | 967 mm |
| Wysokość opakowania | 443 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 3.1 kan. |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos Dolby TrueHD Dolby Digital Plus Dolby Digital 5.1 |
| Tryby korekcji | Adaptacyjny, Game Pro, Standardowy, Rozszerzenie dźwięku przestrzennego |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Subwoofer | |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 7 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące