Producenci
Soundbar Samsung SAMSUNG HW-C450/EN (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane formaty audio | AIFF WAV AAC OGG MP3 FLAC |
| Tryb nocny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii Subwoofera | 40 W |
| Zużycie energii soundbaru | 25 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 59 mm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 18,4 cm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 29,5 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 4,5 kg |
| Szerokość produktu | 858,8 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 1,4 kg |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 34,3 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 300 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Virtual:X |
| Tryb gry | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Port USB | Tak |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 220 W |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wilgoci lub wody. Przeczytaj i zachowaj instrukcję obsługi. Urządzenie zawiera komponenty elektryczne – nie otwieraj obudowy. |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 3 |
Gwarancja 3 miesiące