Producenci
Soundbar Samsung SAMSUNG HW-Q700C/EN (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane formaty audio | ALAC AIFF WAV OGG LPCM MP3 FLAC AAC |
| Q-Symphony | Tak |
| Funkcja dźwięku SpaceFit | Tak |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Spotify Connect | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1110,7 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 60,4 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 4,81 kg |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 5,9 kg |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 30,2 cm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 35,3 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 20,5 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1182 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,2 kg |
| Głębokość opakowania | 272 mm |
| Wysokość opakowania | 468 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 3.1.2 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 37 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos Dolby Digital Plus Dolby TrueHD |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| HDMI in | 1 |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 9 |
Gwarancja 24 miesiące