Producenci
Soundbar Sony HT-A9000 3.1 channel Dolby Atmos
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Spotify Connect | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 62 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1300 mm |
| Głębokość produktu | 113 mm |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 3.1 kan. |
| Tryb gry | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS:X |
| Tryby korekcji | AI Sound Pro, Bass Blast, Bass Blast+, Gra, Film, Muzyka, Sport, Standardowy |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port USB | Nie |
| HDMI in | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Dołączony odtwarzacz/nagrywarka DVD | Nie zawiera |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Nie |
| Subwoofer | |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
Gwarancja 24 miesiące