Producenci
Soundbar TCL Q85HE (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Wysokość palety netto | 2,46 m |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość palety netto | 120 cm |
| Głębokość palety netto | 80 cm |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | Nieobsługiwany |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Tytanowy |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Virtual surround | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Obsługiwana rozdzielczość strumienia wideo | 4096 x 2160 |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Możliwość odłączenia przewodu zasilania | Tak |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Nazwa koloru | Dark titanium |
| Zakresy tunera | Nieobsługiwany |
| Obsługiwane formaty audio | WAV WMA FLAC MP3 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 138 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 2 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość głośnika tylnego | 9,7 cm |
| Głębokość głośnika tylnego | 16,1 cm |
| Wysokość głośnika tylnego | 12 cm |
| Waga głośnika tylnego | 595 g |
| Waga panelu głośnikowego | 6,4 kg |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 27,5 cm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 36,7 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 22 cm |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 6,8 kg |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 1040 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 512 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,7 kg |
| Szerokość opakowania | 1138 mm |
| Wysokość opakowania | 292 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Audio | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Tryby korekcji | Bas, Gra, Film, Muzyka, Noc, Sport, Standardowy, Treble, Głos |
| Moc szczytowa (PMPO) | 860 W |
| Częstotliwość próbkowania dźwięku (24bit) | 48 kHz |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS:X Dolby Atmos Dolby Digital DTS-HD Master Audio Dolby Surround Dźwięk Dolby Dolby Digital Plus Dolby TrueHD Dolby MAT |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 7.1.4 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 510 W |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Kodek bluetooth | A2DP, AVRCP, SBC, AAC |
| HDMI in | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Port USB | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Wejście AUX | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Bateria | |
| Waga baterii/akumulatora | 15 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga przedniego głośnika | 6,4 kg |
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Tak |
| Technologia baterii do zdalnego sterowania | Alkaliczny |
| Dołączony odtwarzacz/nagrywarka DVD | Nie zawiera |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na warstwę palety | 8 szt. |
| Ilość na wózek | 330 szt. |
| Waga netto palety | 297,9 kg |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 17,7 kg |
| Liczba palet na wózek | 33 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 1138 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 292 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 512 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 17,7 kg |
| Waga brutto palety | 297,9 kg |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość brutto palety | 2,46 m |
| Produktów na palecie | 16 szt. |
| Subwoofer | |
| Średnica głośnika nisko tonowego (subwoofer) | 20,3 cm (8") |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 180 W |
| Lokalizacja subwoofera | Oddzielny |
| Głośnik soundbar | |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 20,3 cm (8") |
| Ilość głośników | 15 |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 30 W |
Gwarancja 3 miesiące