Producenci
Soundbar Teufel CINEBAR LUX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Liczba kanałów wzmacniacza | 9 kan. |
| Cechy | |
| Spotify Connect | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane usługi transmisji sieciowej | Tidal Spotify |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Virtual surround | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | OGG WAV FLAC MP3 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 1140 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Audio | |
| Sterowanie trybem soundbara | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital DTS Digital Surround |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 150 W |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 100 dB |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| NFC | Tak |
| HDMI in | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Tak |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Głośnik soundbar | |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 150 W |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,5 cm |
| Liczba głośników wysokotonowych | 2 |
Gwarancja 24 miesiące