Producenci
Source - zestaw hydracyjny, 3l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Typ zamknięcia | Zakrętka/przycisk |
| Materiały | Nylon Tworzywo sztuczne Cordura |
| Dołączony system hydratacji | Tak |
| Główny kolor produktu | Wielobarwny |
| Pas biodrowy | Nie |
| Wolny od BPA | Tak |
| Regulacja pasów | Tak |
| Rozszerzony kolor produktu | Multicam |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Objętość | 3 l |
| Waga produktu | 530 g |
| Wysokość produktu | 440 mm |
Gwarancja 24 miesiące