Producenci
Spawarka inwertorowa IGBT MMA-300 PRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydajność | 85% |
| Minimalna średnica elektrody | 1,6 mm |
| Pobór mocy | 5,7 KVA |
| Napięcie wyjściowe | 24 V |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 220 V |
| Zakres regulacji prądu | 20-300 A |
| Napięcie bez obciążenia | 60 V |
| Klasa izolacji | F |
| Maksymalna średnica elektrody | 3,2 mm |
| Pobór mocy bez obciążenia (W) | 40 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4 kg |
| Szerokość produktu | 212 mm |
| Długość produktu | 452 mm |
| Wysokość produktu | 325 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu prostownika z wodą. Chroń prostownik przed dziećmi. Nie demontuj prostownika samodzielnie. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące