Producenci
SpeedComfort Wentylator grzejnikowy Extension-Set
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Cechy | |
| Poziom dźwięku | 20 dB |
| Zużycie prądu | 0,55 W |
| Przemieszczenie powietrza | 30 m3/h |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Wentylator |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Wentylator |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 340 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy