Producenci
Speediance Gym Monster 2.0 Works Plus 21inchscreen
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Oparcie | Tak |
| Przeznaczenie | Dom |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Model | Atlas do ćwiczeń |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 770 mm |
| Wysokość produktu | 1940 mm |
| Szerokość produktu | 630 mm |
| Waga produktu | 100 kg |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Metal Tworzywo sztuczne |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zawsze upewnij się, że ławka jest ustawiona stabilnie i na płaskiej powierzchni przed użyciem. Regularnie sprawdzaj wszystkie elementy ławki, aby upewnić się, że są dobrze zamocowane i nieuszkodzone. Nie przekraczaj maksymalnej wagi użytkownika zalecanej przez producenta. |
Gwarancja 24 miesiące