Producenci
Spieniacz do mleka Clatronic MS 3693 (kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| pojemność piany | 300 ml |
| Model | Automatyczny |
| Pojemność zbiornika na mleko | 0,3 l |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 740 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed czyszczeniem. Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani w innych cieczach. |
Gwarancja 36 miesięcy