Producenci
Spieniacz do mleka GEFU ANTONIO G-16370
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość podgrzewania w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Szkło Plastik Silikon |
| Kolor produktu | Przezroczysty Czarny |
| Pokrywka | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 360 g |
| Wysokość produktu | 235 mm |
| Pojemność | 270 ml |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Długość produktu | 110 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 240 miesięcy