Producenci
Spieniacz do mleka Nordic NM4101 CONCEPTczarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Pojemność | 240 ml |
| pojemność piany | 115 ml |
| Model | Automatyczny spieniacz do mleka |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 0,8 m |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Cechy | |
| Temperatura (maks) | 65 °C |
| Moc | 500 W |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Liczba funkcji | 3 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 850 g |
| Szerokość produktu | 145 mm |
Gwarancja 24 miesiące