Producenci
Spieniacz do mleka PHILIPS CA6500/63
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Materiał główny | Metal |
| Cechy | |
| Czas spieniania | 130 s |
| Długość kabla | 0,75 m |
| Model | Automatyczny spieniacz/podgrzewacz do mleka |
| Pojemność zbiornika na mleko | 120 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Moc | 500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 49 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Waga produktu | 790 g |
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 217 mm |
| Głębokość opakowania | 151 mm |
| Szerokość opakowania | 151 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące