Producenci
Spieniacz do mleka Smeg MFF11RDEU 50's Style czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja | Gorący & Zimny |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| pojemność piany | 250 ml |
| Długość kabla | 1 m |
| Liczba funkcji | 8 |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Model | Automatyczny |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Materiał zewnętrzny obudowy | Plastik |
| Materiał wewnątrz obudowy | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Moc silnika | 500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 500 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 184 mm |
| Waga produktu | 1,78 kg |
| Wysokość produktu | 251 mm |
| Głębokość produktu | 142 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 337 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Głębokość opakowania | 233 mm |
| Szerokość opakowania | 233 mm |
Gwarancja 24 miesiące