Producenci
Śpiwór NILS CAMP NC1705 Ultra Light czarno-miętowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Odporny na wilgoć | Tak |
| Odporne na zimno | Tak |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Model | Śpiwór typu mumia |
| Liczba osób | 1 os. |
| Typ zamka | Zamek błyskawiczny |
| Cechy szczególne | Szwy zapobiegające przemieszczaniu się wypełnienia |
| Materiały | Poliester |
| Temperatura komfortu | 5 °C |
| Rzep | Tak |
| Tylko do użytku domowego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 750 mm |
| Długość produktu | 2150 mm |
| Waga produktu | 710 g |
| Średnica po złożeniu | 14 cm |
| Długość po złożeniu | 30 cm |
Gwarancja 24 miesiące