Producenci
Śpiwór NILS CAMP NC2012 czerwono-niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Odporne na zimno | Tak |
| Model | Śpiwór typu mumia |
| Odporny na wilgoć | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony Niebieski |
| Typ zamka | Zamek błyskawiczny |
| Wewnętrzna kieszeń do przechowywania | Tak |
| Materiały | 190T Poliester 190T Pongee |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Rzep | Tak |
| Typ wypełnienia | Hollow fiber 300G/m2 |
| Ściągacze | Tak |
| Temperatura komfortu | 0 - 10 °C |
| Cechy szczególne | Szwy zapobiegające przemieszczaniu się wypełnienia |
| Temperatura ekstremalna | -5 - 0 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 800 - 550 mm |
| Długość po skompresowaniu | 33 cm |
| Długość po złożeniu | 38 cm |
| Szerokość po złożeniu | 22,5 cm |
| Szerokość po skompresowaniu | 23 cm |
| Długość produktu | 1900 + 300 mm |
| Waga produktu | 1,49 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec kompresyjny | Tak |
Gwarancja 24 miesiące