Producenci
Śpiwór Vango Microlite 50
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Typ zamka | Zamek dwukierunkowy YKK |
| Pozycja zamka | Lewa strona |
| Model | Śpiwór typu mumia |
| Kolor produktu | Limonkowy |
| Materiały | Poliester |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 580 g |
| Długość produktu | 2100 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące