Producenci
Śpiwór Vango Shangri-La Light Single
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Typ zamka | Zamek dwukierunkowy YKK |
| Materiały | Poliester Silikon |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Śpiwór prostokątny |
| Pozycja zamka | Lewa strona |
| Cechy | |
| Temperatura komfortu | 16 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 2150 mm |
| Waga produktu | 1,98 kg |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Głębokość opakowania | 430 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące