Producenci
Śpiwór Vango Zenith 200
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiały | Poliester |
| Pozycja zamka | Prawa strona |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Model | Śpiwór typu mumia |
| Typ zamka | Zamek dwukierunkowy YKK |
| Cechy | |
| Temperatura ekstremalna | -14°C |
| Temperatura graniczna | 1 °C |
| Temperatura komfortu | 6 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 2100 mm |
| Szerokość produktu | 850 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące