Producenci
Śpiwór jedwabny Cocoon IST91 Insect Shield, 218x90cm Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | Jedwab |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Model | Śpiwór prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 860 mm |
| Wysokość produktu | 2150 mm |
| Waga produktu | 160 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące