Producenci
Śpiwór puchowy SEA TO SUMMIT Spark Women's -1C/30F - R
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Żółty Szary |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Zakapturzony | Tak |
| Zamek błyskawiczny | Suwak na prawą rękę |
| Rekomendowana temperatura | 3 °C |
| Temperatura graniczna | -1 °C |
| Model | Śpiwór typu mumia |
| Waga i rozmiary | |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 1700 cm |
| Wysokość produktu | 1700 mm |
| Masa wypełnienia | 375 g |
| Waga produktu | 584 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać długotrwałego kontaktu z wilgocią. Przechowywać w suchym miejscu. Nie używać w pobliżu otwartego ognia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące