Producenci
Spiżarnia napojów Adler AD 8083 Klasa efektywności energetycznej G Wolnostojący Pojemność butelek 12 Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ szkła | Anty UV |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Rama | Tak |
| Ilość półek | 5 |
| Materiał obudowy | Metal Trawa |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Stojak na butelki | Tak |
| Kolor wewnęrzny | Czarny |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ochrona przed promieniami UV | Tak |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Zużycie energii | 132 kWh/24h |
| Roczne zużycie energii | 132 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 50 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 14 kg |
| Głębokość produktu | 670 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Wydajność | |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Funkcja rozmrażania | Nie |
| Temperatura (maks) | 18 °C |
| Termostat | Tak |
| Pojemność netto pojemnika do schładzania wina | 33 l |
| Pojemność butelek | 12 butel. |
| Typ produktu | Termoelektryczna chłodziarka do wina |
| Pojemność netto | 33 l |
| Tryb klimatu | SN-N |
| Temperatura (min) | 12 °C |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Ilość stref temperatury | 1 |
| Zakres temperatur (strefa 1) | 12 - 18 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 14 kg |
| Zamrażarka | |
| Wbudowana zamrażarka | Nie |
| Ergonomia | |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
| Sterowanie oświetleniem | Automatyczna funkcja Touch-on-handle |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zamykanie | Nie |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Kolor oświetlenia wnętrza | Niebieski |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowywać urządzenie w miejscach niedostępnych dla dzieci. Upewnić się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do sieci elektrycznej. |
Gwarancja 24 miesiące