Producenci
Sprężarka bezolejowa 0,75KM,6L.550W STANLEY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność zbiornika | 6 l |
| Smarowanie | Nie |
| Wbudowany manometr | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Moc | |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc silnika | 0,75 KM |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 550 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 15,5 kg |
| Wydajność | |
| Wydajność | 105 l/min |
| Prędkość motora pompy | 1450 RPM |
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Zawartość opakowania | |
| Pasek na ramię | Nie |
| Walizka | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Nie wolno używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS07: Substancje drażniące |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące