Producenci
Sprężarka olejowa 1500W FCCC404STN005 STANLEY (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość elementów | 6 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Pojemność zbiornika | 24 l |
| Typ produktu | Kompresor olejowy |
| Układ | Poziomy |
| Wbudowana sprężarka | sprężarka tłokowa |
| Smarowanie | Tak |
| Moc | |
| Moc silnika | 2 KM |
| Moc | 1500 W 1,5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 23 kg |
| Wydajność | |
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Wydajność | wydajność efektywna 120 l/min |
| Wydajność teoretyczna | 222 l/min |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Nie wolno używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 3 miesiące