Producenci
Ssawka samochodowa KARCHER - 2.863-316.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Dysza |
| Nadaje się do typów odkurzacza | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Einhell |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 258 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba nasadek | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać w dobrze wentylowanym miejscu. Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące