Producenci
Stacja bramowa IP HIKVISION DS-KB8113-IME1(B)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Głośność | 80 dB |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Regulacja głośności | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Transmisja | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 992 mm |
| Waga produktu | 795 g |
| Wysokość produktu | 53,2 mm |
| Głębokość produktu | 161,8 mm |
| Szerokość produktu | 74,1 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law G.711 μ-law |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Kamera | |
| Tryb nocny | Tak |
| Megapiksele | 2 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Pionowy punkt widzenia | 54° |
| Poziomy punt widzenia | 95° |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenia elektryczne mogą być źródłem porażenia prądem. Nie otwierać obudowy bez odłączenia od zasilania. Produkt zawiera części elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku demontażu. Nie narażać na działanie wilgoci i ekstremalnych temperatur, gdyż może to spowodować uszkodzenie urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące