Producenci
Stacja dokująca AXAGON ADSA-DC USB3.2 Gen1 - 2x SATA 6G CLONE DUAL HDD ASMedia
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa UASP | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Waga produktu | 307 g |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 22 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 629 g |
| Szerokość opakowania | 157 mm |
| Wysokość opakowania | 91 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A DC |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
| Oprogramowanie | |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dysk twardy | |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Typ nośników pamięci | HDD SSD |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. Nie wolno wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
Gwarancja 24 miesiące