Producenci
Stacja dokująca Club3D CSV-1534 (Type C to HDMI 2.0 USB Charging Mini Dock, 3A)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 51 g |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 135 mm |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Ilość sztuk | 1 szt. |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8.1 x64 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 8.1 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |