Producenci
Stacja dokująca Club3D CSV-3104D (USB 3.2 Gen 1 4K UHD at 30Hz Mini Docking Station)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 36 W |
| Pobór mocy | 14,43 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Waga produktu | 260 g |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 8.1 Windows 10 Home x64 Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 8.1 x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |