Producenci
Stacja dokująca D-Link 9-w-1 USB-C 4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 332 g |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 7680 x 4320 px |
| Szybkość przesyłania danych | 40 Gbit/s |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB4 | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Interfejs hosta | USB4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
Gwarancja 24 miesiące