Producenci
Stacja dokująca DIGITUS USB Typ C 5 portów 4K 30Hz HDMI 3x USB3.0 RJ45 srebrna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 0,15 m |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 3840 x 2160 px |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 50,5 g |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 23 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Pojemność opakowania | 531,875 cm3 |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejsy hub | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 5 |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Maska z numerem seryjnym | 84718000 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wystawiać na działanie wilgoci. Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem. |
Gwarancja 24 miesiące