Producenci
Stacja dokująca DIGITUS USB Typ C 8-portów 4K 30Hz 2x HDMI 2x USB3.0 RJ45 PD 3.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Pojemność opakowania | 590,625 cm3 |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Moc | |
| Typ zasilacza | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 80 g |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C RJ-45 HDMI USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.1 Puma Mac OS X 10.0 Cheetah Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zestaw układów | VL102/VM3332/PS176/VL817/GL3224/RTL8153B |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 84718000 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
Gwarancja 24 miesiące