Producenci
Stacja dokująca Dell Dual Charge Dock HD22Q
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Zasilanie | 130 W |
| Prąd wyjściowy | 6,67 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 90,5 mm |
| Głębokość produktu | 117,4 mm |
| Wysokość produktu | 113 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 7680 x 4320 px |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy