Producenci
Stacja dokująca Dell Thunderbolt Dock WD19TBS 180W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 230 V |
| Zasilanie | 180 W |
| Długość kabla zasilającego | 0,8 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 585 g |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 5120 x 2880 px |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Wysokość opakowania | 62 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 315 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Pro x64 Windows 10 Home Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Mikrofon | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |