Producenci
Stacja dokująca Dell Thunderbolt WD22TB4 180W 210-BDTD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Zasilanie | 180 W |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 650 g |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 5120 x 2880 px |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 20.04 LTS |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| PowerShare | Tak |
| Interfejs hosta | Thunderbolt |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Sposób łączności | Dokujący |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |