Producenci
Stacja dokująca Dell Universal D6000S USB Type-C 452-BDTD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy | 6,7 A |
| Zasilanie | 130 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Diody LED | Zasilanie LAN |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Type-C |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Mikrofon | Nie |
| Liczba portów USB PowerShare | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy