Producenci
Stacja dokująca Dell WD19S 130W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Długość kabla zasilającego | 1 m |
| Zasilanie | 130 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 585 g |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 5120 x 2880 px |
| Standard VESA | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Wysokość opakowania | 62 mm |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Pro x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |