Producenci
Stacja dokująca GRAUGEAR USB 4.0 f. M.2 PCIe Gen4x4 NVMe SSD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 40 Gbit/s |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Plastik Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Wysokość produktu | 113 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Dysk twardy | |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Chłodzenie | |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 5,5 cm |
Gwarancja 24 miesiące