Producenci
Stacja dokująca HDD Unitek Y-3026 na USB3.0 Alu.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Obsługa UASP | Tak |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Diody LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 61 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Dysk twardy | |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Typ nośników pamięci | HDD SSD |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące