Producenci
Stacja dokująca HDD Unitek Y-3032 DUAL USB 3.0 klonowanie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Gbit/s |
| Obsługa UASP | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Zasilanie | 36 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Dysk twardy | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Typ nośników pamięci | HDD SSD |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II) Serial ATA III |
Gwarancja 24 miesiące