Producenci
Stacja dokująca HP 4K USB-C Multiport Hub czarna 6G842AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 41,9 mm |
| Wysokość produktu | 15,5 mm |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Wymagania systemowe | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android / iOS / iPadOS / Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Głębokość opakowania | 59 mm |
| Szerokość opakowania | 174,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 135 g |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 4 |
| Typ portu USB | USB Type-C |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy