Producenci
Stacja dokująca HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6 Dock
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c08154394.pdf |
| Moc | |
| Zasilanie | 330 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 790 g |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Wysokość produktu | 49,5 mm |
| Głębokość produktu | 121 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15 - 3048 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15 - 12192 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 2500 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Diody LED | Zasilanie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Segment HP | Biznes |
| Typ gniazda zamka kabla | Nano |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,14 kg |
| Głębokość opakowania | 171 mm |
| Szerokość opakowania | 396 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 3 |
| Mikrofon | Nie |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 280 W |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 4 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary palety | 1200 x 1000 x 140 mm |
| Kod unspsc | 43211602 |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1199,9 x 1000 x 140 mm (47.2 x 39.4 x 5.51") |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 28 szt. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198990574189 |
Gwarancja 12 miesięcy