Producenci
Stacja dokująca HP Travel USB-C Universal Multiport Hub czarna 1C1Y5AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 130 g |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Wysokość opakowania | 44 mm |
| Szerokość opakowania | 189 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokować wentylacji urządzenia. Nie używać w wilgotnych warunkach. Nie otwierać obudowy urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy