Producenci
Stacja dokująca HP USB-C Mini Dock 1PM64AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne | 15 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 132 g |
| Wysokość produktu | 17,5 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Segment HP | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Mikrofon | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 12 miesięcy