Producenci
Stacja dokująca HP USB-C Travel Hub G3 86T46AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 0,3 m |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zasilanie USB | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 41,9 mm |
| Waga produktu | 64 g |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 14,5 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android ChromeOS |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 124 g |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Interfejsy hub | HDMI, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 5 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy