Producenci
Stacja dokująca HP USB-C Universal Multiport Hub czarna 50H98AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Typ zasilacza | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 21,5 mm |
| Waga produktu | 115 g |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Interfejsy hub | HDMI USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C DisplayPort RJ-45 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 179 g |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy