Producenci
Stacja dokująca Lenovo Kensington USB-C Triple Video 4Z91K18762
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sieć | |
|---|---|
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Wysokość opakowania | 111 mm |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 85 W |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zasilanie USB | Nie |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 455 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 250 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy