Producenci
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C Dock 135W 40AF0135EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Zasilanie | 135 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,35 kg |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Wysokość opakowania | 88 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia. Nie używać w wilgotnych warunkach. Nie blokować wentylacji urządzenia. |
Gwarancja 12 miesięcy