Producenci
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Dock 135W 40AN0135EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | DC |
| Zasilanie | 135 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 525 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Kensington Lock | Tak |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,4 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Thunderbolt |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 5 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 3 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 12 miesięcy